Sklepy

Posiadamy dwa sklepy na terenie Poznania. Kupując u nas możesz liczyć na fachowe doradztwo w doborze części do twojego samochodu. Dla klientów korzystających z usług naszego serwisu przygotowaliśmy zniżki na wszystkie części z naszego sklepu.

Zobacz jak dojechać Skontaktuj się z nami

Z pewnością wiesz, że marki takie jak Volkswagen, Audi, Seat czy Skoda dzielą między sobą wiele wspólnych rozwiązań i technologii. Jeśli posiadasz auto jednej z tych marek i potrzebujesz usług serwisu - zadzwoń, chętnie pomożemy rozwiązać każdy problem.

Grupa VAG

Usługi

W swojej ofercie pokrywamy pełen zakres usług wymaganych od dobrego serwisu. Program serwisowy dzielimy na trzy proste kroki, widoczne poniżej, dzięki czemu koszty oraz czas naprawy możemy obniżyć do minimum. W każdej z tych dziedzin zdobyliśmy doświadczenie poparte latami praktyki oraz licznymi szkoleniami. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z każdej z tych usług idywidualnie. W każdym z przypadków, chętnie posłużymy swoją fachową pomocą. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty umów się na wizytę aby ustalić dogodny dla siebie termin.

Serwis

Oprócz podstawowych usług takich jak wymiana klocków hamulcowych, wymiana oleju i filtrów, oferujemy również szereg skomplikowanych napraw wymagających profesjonalnej wiedzy i specjalnego oprzyrządowania. Naprawiamy silniki, zawieszenia, układy napędowe oraz hamulcowe. Obsługujemy również klimatyzacje. Nie boimy się żadnego zadania i chętnie rozwiążemy każdy problem.

Serwis

Diagnostyka

W ofercie naszej firmy znajduje się usługa diagnostyki komputerowej. Jest to nowoczesna i bardzo często jedyna metoda ustalenia usterek w nowszych samochodach. Dzięki wykorzystaniu tej technologii jesteśmy w stanie zmniejszyć ryzyko błędnej diagnozy problemu do minimum, co oczywiście przekłada się na mniejszy koszt naprawy, ale również krótszy czas usunięcia usterki.

Diagnostyka

Sklep

Istotnym rozszerzeniem naszej oferty są sklepy z częściami samochodowymi, w których można kupić zarówno podstawowe materiały eksploatacyjne (płyny, oleje, filtry) jak również części wymienne do każdego modelu Skody i większości samochodów z grupy VAG. Dodatkowo dla klientów naszego serwisu przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki na części zakupione w naszym sklepie.

Części